Ramazan Ayında Erzak Desteği

Gelir eşitsizliğinin ve zorluklarla aynı şartlarda mücadele etmiyor olmanın olumsuz etkilerini azaltabilmek için evimize alışveriş yaparmış gibi doldurduğumuz erzak kolilerimizle, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelerimizin sofralarına katkıda bulunuyoruz.

Bu Ramazan’da, köşelere birer sandalye daha çektiğimiz kalabalık sofraları kuramıyoruz çünkü evdeyiz, kendimiz ve sevdiklerimiz için. Ama hatırlayalım istiyoruz:

Kimileri evinde zeytini sayarak yemeye devam ediyor.

Komşumuz açken, tok yatmak olur mu?

İşsiz babalar, eşsiz anneler, boş dolaplar ve küçük çocuklar, en çok da onlar, sizin yardımlarınızı bekliyor.

Biz zor durumdaki 500 ailemizin evine erzak kolisi ulaştırmayı hedefliyoruz. Bunu ancak el ele verirsek yapabiliriz. Birlikte 500 ocağa Ramazan bereketi götürebiliriz. Ramazan yardımlarınız ailelerimize erzak kolisi olarak, sosyal mesafeye uygun şekilde gerekli tedbirler alınarak İyiliğe Uçanlar gönüllüleri tarafından bizzat ulaştırılacaktır.

Yeni Projelerimize destek olmak isteyenler için:

Hesap numaramıza 70 tl göndererek binlerce çocuğumuzun geleceğine ışık olan 10.000 eğitim gönüllüsünden biri olabilirsiniz.

Kampanyaya havale ve EFT ile destek olmak isteyenler için hesap bilgilerimiz:

Yapı Kredi Atrium Şubesi
IBAN : TR73 0006 7010 0000 0060 7337 82
İYİLİĞE UÇANLAR ULUSLARARASI İNSANİ YARDIM DERNEĞİ

Bağış Yap

Yaptığımız etkinliklerde, projelerde, çocuklarımızın ihtiyaçlarına yönelik elinden geleni yapacağını biliyoruz, hadi durma sen de katkıda bulun…

Gönüllü Ol

Çocuklarımız için, elimizden gelenin fazlası ile bıkmadan usanmadan çalışıyoruz. Bize destek olmak için daha fazla bekleme…