Hakkımızda

Gücünüz, Gücümüz!
Biz Kimiz?

2013 yılında birkaç havacılık çalışanı olarak yola çıkıp, Türkiye’nin her yerinden gönüllülere ve ihtiyaç sahiplerine ulaşan, sekiz yıldır aktif olarak sosyal sorumluluk faaliyetleri yürüten, projeler yapan ve uygulayan bir grup gönüllüyüz. Dünyanın ancak tüm çocuklar gülebildiğinde yaşanır bir yer olacağına inanıyoruz. Her şehirde bir köy okuluna ulaşmayı hedefleyerek destekçilerimiz sayesinde ülkemizin her ilinde en az bir köye ulaştık ve yirmi binden fazla çocuğumuzun ihtiyaçlarını karşıladık. Sınırların ötesine, dünyanın yoksullukla kavrulan bölgelerinde yaşayan çocuklarımıza mutluluk götürdük ve bugün kocaman bir aile olduk. Gücümüze güç katacak, yüreğinde iyilik ve şefkat olan herkes bizim ailemizin bir parçasıdır. Biz diyoruz ki; aydınlık yarınlar çocukların gülüşlerinde saklıdır. Yarınlara ışık olacak adımları hep beraber atabilmek için #gücünüzgücümüz .

Amaçlarımız

Ulusal ve uluslararası boyutta; Eğitimin ve sevginin, tüm sorunların nihai çözümü olduğunun bilincinde olarak, eğitimde fırsat eşitliğini sağlamaya; Engelli, dezavantajlı koşullarda yaşayan, hizmete erişimde güçlük çeken, yardıma ve korunmaya muhtaç çocuklar ile diğer yetişkin bireylerin ihtiyaçlarını gidermeye; Fiziki koşullar nedeniyle yaşının ihtiyaçlarına erişemeyen çocuklarımızın yaşam şartlarının eşitlenmesine yönelik her neviden proje üretmek.

Bugüne kadar 20 bin üzeri çocuğumuzun hayatına dokunduk.
506
Etkinlik
15261
Bağışçı
23578
Mutlu Çocuk
67
Şehir
Neler Yaparız
Bot, Mont ve Atkı Kampanyamız

Bot, mont ve atkı kampanyalarımız ile çocuklarımız kış soğuklarında üşümüyor.

Eşofman ve Spor Ayakkabı Kampanyamız

Bahar ve yaz aylarında sağladığımız spor malzemeleri desteğiyle, Çocuklarımızın aktivelerine destek veriyoruz.

Afet ve Acil Durum Kampanyamız

Yaşadığımız talihsiz afet durumlarında ihtiyaç sahibi bölgede insanlarımıza ulaşarak, maddi ve manevi olarak yanlarında oluyoruz.

Okul Gereçleri Kampanyamız

Yaşadığımız talihsiz afet durumlarında ihtiyaç sahibi bölgede insanlarımıza ulaşarak, maddi ve manevi olarak yanlarında oluyoruz.

Bize katılmak ister misiniz?