İyiliğe Uçanlar Hatıra Ormanı

Bugün geleceğe yürüdüğümüz yollara ıhlamur ağaçları diktik, güneşimiz bol olsun!

Dünyayı daha yaşanabilir bir yer yapmak arzusuyla çıktığımız bu yolculukta, İGA’nın muhteşem desteği ve @kabinkokpit ortaklığıyla Milli Ağaçlandırma Günü’nde çok özel bir etkinliğe imza attık. Bin ağacı toprağına kavuşturduğumuz İGA&İYİLİĞE UÇANLAR HATIRA ORMANI’nın açılışını yaptık.

Öncelikle, bu projeyi hayata geçirmemize olanak sağlayan İGA CEO’su Kadri Samsunlu ve İsviçre Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Hüseyin Samsunlu’ya; evvelden satın aldığımız bin adet yetişkin ağacımız için bize İstanbul Havalimanı’nın hemen yanı başında dev bir alan tahsis eden ve projeye 1050 ağaç daha bağışlayan İGA yönetimine; dikim işlemi için tüm altyapı çalışmalarını sabırla ve titizlikle gerçekleştiren İGA peyzaj birimindeki her bir çalışana, açılış organizasyonunda çizme ve eldiven dahil olmak üzere her detayı düşünerek sahada bulunduran İGA ekibine ve @pureeventcreation Mete Kartal’a teşekkür ederiz.

Açılış günü aramızda olarak desteğini esirgemeyen THY Genel Müdür Yardımcısı Levent Konukçu’ya ve Hava-İş Sendikası yöneticilerine, bizi yarından ümitvar kılan gençlerimiz İyiliğe Uçanlar KAMPÜS üyelerimize, bir fotoğraf karesinde yer alıp nesiler boyu yeşerecek bir anıyla evine dönen tüm gönüllülerimize, bugünü mümkün hale getiren ve kalbinde bir parça iyilik olan herkese gönülden teşekkür ederiz.

Birlikte yaptık: Artık dünyada dikili bin ağacımız var!

Yeni Projelerimize destek olmak isteyenler için:

Hesap numaramıza 70 tl göndererek binlerce çocuğumuzun geleceğine ışık olan 10.000 eğitim gönüllüsünden biri olabilirsiniz.

Kampanyaya havale ve EFT ile destek olmak isteyenler için hesap bilgilerimiz:

Yapı Kredi Atrium Şubesi
IBAN : TR73 0006 7010 0000 0060 7337 82
İYİLİĞE UÇANLAR ULUSLARARASI İNSANİ YARDIM DERNEĞİ

Bağış Yap

Yaptığımız etkinliklerde, projelerde, çocuklarımızın ihtiyaçlarına yönelik elinden geleni yapacağını biliyoruz, hadi durma sen de katkıda bulun…

Gönüllü Ol

Çocuklarımız için, elimizden gelenin fazlası ile bıkmadan usanmadan çalışıyoruz. Bize destek olmak için daha fazla bekleme…