Elazığ İyiliğe Uçanlar Anaokulu

Sevgili dostlarımız,

Hayatımızın en acı gerçeklerinden olan deprem bu yıl onlarca insanı aramızdan aldı; binlerce insanı evsiz bıraktı. Maalesef henüz Elazığ’daki yaralarımızı saramamışken, İzmir ile yandı yüreğimiz..

Şimdi sıra bizde!!!

Ülkece yaralarımızı sarma, deprem afetinden mağdur olmuş kardeşlerimizin dertlerine derman olma zamanı!

Sizleri, 24 Ocak’ta Elazığ’da yaşanan deprem felaketinin izlerini silmek ve çocuklarımıza bir gelecek inşa edebilmek için 12 Şubatta temellerini attığımız, bahçesinde yeşerecek ağaçlarda ve sınıflarında havacı dostlarımızın adını yaşatacak; binlerce çocuğumuzun geleceğine ışık tutacak ANAOKULU projemizi desteklemeye çağırıyoruz!

10.000 Gönüllü Binlerce Çocuğa Işık Olalım!

Sadece 70 TL destek vererek Elazığ Depreminde okulları yıkılmış olan yavrularımıza aydınlık bir gelecek inşa edebiliriz! Hesap numaralarımıza yapacağınız 70 TL’lik yardım ile binlerce çocuğa ışık olabilir, yaşanan felaketin yaralarını hızla sarabiliriz.

Bir Tuğla da Siz Koyabilirsiniz!

Asgari eğitim gerekliliklerinden mahrum kalmış çocuklarımıza aydınlık bir gelecek oluşturmanın ilk adımı olacak.

Geleceği Elbirliğiyle Bugünden İnşa Edelim!

Pandeminin getirdiği zorluklarla her şeyin yavaşladığı bir sürecin ardından, sizlerin vereceği destekle “İyiliğe Uçanlar Anaokulu” projemizi bir an önce bitirip çocuklarımıza hediye etmek istiyoruz.

Her şey normale döndüğünde, okullar öğretim hayatına yeniden başladığında; küçük yüreklerindeki büyük acıları ve çocukluklarının kayıplarını telafi edecek bu eğitim yuvasının kapılarını onlara hep birlikte açalım!

Gelin bu çocuklarımızın geleceğine birlikte dokunalım… Gelin depremin yıktığı hayalleri, hayatlarını kaybetmiş havacı dostlarımızın adını taşıyacak bu anaokuluyla yeniden hep birlikte kuralım!

Yeni Projelerimize destek olmak isteyenler için:

70 tl ile bir ANAOKULU!

Hesap numaramıza 70 tl göndererek binlerce çocuğumuzun geleceğine ışık olan 10.000 eğitim gönüllüsünden biri olabilirsiniz.

Kampanyaya havale ve EFT ile destek olmak isteyenler için hesap bilgilerimiz:

Yapı Kredi Atrium Şubesi
IBAN : TR73 0006 7010 0000 0060 7337 82
İYİLİĞE UÇANLAR ULUSLARARASI İNSANİ YARDIM DERNEĞİ

Bağış Yap

Yaptığımız etkinliklerde, projelerde, çocuklarımızın ihtiyaçlarına yönelik elinden geleni yapacağını biliyoruz, hadi durma sen de katkıda bulun…

Gönüllü Ol

Çocuklarımız için, elimizden gelenin fazlası ile bıkmadan usanmadan çalışıyoruz. Bize destek olmak için daha fazla bekleme…