Afet Bölgelerine Yardımlar

Sel, deprem, çığ felaketleri sonrası en kısasürede afet bölgelerine ulaşıp bölgenin ihtiyaçlarını tespit ediyor; ihtiyaca uygun yardımmalzemelerini gönüllerimiz aracılığıyla bölgeye ulaştırıyor;yara ve yıkımların izlerini hafifletebilmek için çalışıyoruz.

Yakın geçmişte meydana gelen doğal felaketlerin ağır sonuçlarıyla yüzleşen Elazığ, Kastamonu, Antalya, Muğla ve diğer illerimizde felaket bölgelerine yöre halkının ihtiyaç duyabileceği malzemeleri ulaştırdık.

Selde battaniye, giysi ve gıda kolileri; depremde çocuk eşyaları ve erzak kartları; yangında soğutma çalışmalarını destekleyici malzemeler ve çocuklar için etkinlik materyalleri gibi, dönemsel olarak değişen ihtiyaca cevap verecek yardım malzemeleriyle felaketlerin açtığı yaraları sarmaya çalıştık.

Bağış Yap

Yaptığımız etkinliklerde, projelerde, çocuklarımızın ihtiyaçlarına yönelik elinden geleni yapacağını biliyoruz, hadi durma sen de katkıda bulun…

Gönüllü Ol

Çocuklarımız için, elimizden gelenin fazlası ile bıkmadan usanmadan çalışıyoruz. Bize destek olmak için daha fazla bekleme…